O nas

Miałeś problemy z opóźnionym lub odwołanym lotem? Nie doleciałeś na czas na ważne spotkanie lub wypoczynek z winy linii lotniczej? W tych nieprzyjemnych okolicznościach GIVT będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Kim jesteśmy i jaki jest nasz cel?

Negocjowanie odszkodowania z linią lotniczą może wydawać się skomplikowane. Pasażerowie często nie znają swoich praw lub nie wiedzą jak z nich skorzystać, bo muszą zmierzyć się z silną branżą. My rozwiążemy Twój problem za Ciebie. Oszczędzając Twój czas, skutecznie doprowadzimy do zwrotu Twoich pieniędzy za opóźniony lub odwołany lot, a także w przypadku odmowy wejścia na pokład i innych problemów z lotem.

Jesteśmy firmą stworzoną przez doświadczonych ekspertów z wielu branż, w tym lotniczej, finansowej, prawniczej i nowoczesnych technologii. Szybko bierzemy sprawy w swoje ręce, a w starciu z dużymi firmami stoimy zawsze po Twojej stronie. Działamy szybko i sprawnie, według przejrzystych zasad, chcąc osiągnąć wspólny cel – uzyskanie należnego odszkodowania.

Z nami nieprzyjemna sytuacja z zakłóconym lotem może szybko zamienić się w gotówkę na Twoim koncie. Wystarczy Twój jeden ruch!

Zajrzyj na nasze profile i bądź na bieżąco